پاورپوینت طراحی شهری محور پارس، مدائن نازی آباد 1

پاورپوینت طراحی شهری محور پارس، مدائن نازی آباد 1

پاورپوینت طراحی شهری محور پارس دارای 56اسلاید (ویژه رشته های مطالعات شهری) با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات 52
حجم 39841 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی ppt
دسته بندی پاورپوینت معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب :


شناخت محدوده

اسناد فرادست

تحلیل یکپارچه

بیانیه چشم انداز

اهداف کلان

اهداف اجرایی

راهبردها

سیاستگذاری

پیشنهادهای طراحی و گزینه ها

انتخاب گزینه بهینه

طرح نهایی

قسمتی از متن :


طرح مساله

محور پارس مدائن یکی از مهمترین راسته‌های مختلط در سطح منطقه 16 به شمار می‌آید که دارای مقیاس عملکردی فرامنطقه‌ای و شهری است. راسته مذکور با دارا بودن انواع واحدهای تجاری یکی از عمده‌ترین مراکز تجاری منطقه است. تراکم فعالیت‌های تجاری خدماتی پیرامون این محور به صورت راسته‌ای و در کنار بافت مسکونی قدیمی، منجر به شکل‌گیری مرکزی با هویت و شاخص گردیده است. 
حضور متداوم و با سابقه شهروندان در این محور در کنار امکانات کالبدی و فضای سبز موجود، محیطی سرزنده، جذاب، خاطره انگیز و فعال را ایجاد کرده است که در ایفای نقش منطقه ای  محدوده نقش بسزایی دارد. 
برخورداری از چنین موقعیتی باعث گردیده که طی سال‌های اخیر این محور با تقاضا و گرایش شدید تمرکز واحدهای تجاری و خدماتی روبه‌رو باشد. ساخت و سازهای نامتناسب و ناهماهنگ، روند رو به تزاید شکل‌گیری واحدهای تجاری، تخریب بافت مسکونی با هویت و عدم هدایت پتانسیل حضور مردم ازجمله مشکلات این محور می‌باشد.
بر این اساس لزوم اعمال مدیریت هماهنگ در جهت ساماندهی فعالیت‌ها و کنترل شتاب تحولات درجهت کاهش مشکلات این محور و تقویت کارایی و عملکرد آن امری محرز و بدیهی است…

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود